pavlishin

Павлишин Олег Мирославович

Заступник Голови політичної партії «Республіканська платформа»

Народився 24 липня 1963 року у місті Львові. Закінчив Львівський аграрний університет за спеціальністю вчений-агроном. Працював головним агрономом, старшим науковим співробітником в НДІ землеробства і тваринництва.

В 1988 році вступив в члени Української Гельсінської спілки, був головою секретаріату Львівської обласної філії УГС (в 1990 році УГС перетворена в Українську республіканську партію (зараз – Республіканська платформа).


В період з 1990 до 1997 рр. був головою Львівської обласної організації УРП, заступником, першим заступником голів Української республіканської партії Левка Лук’яненка, Михайла Гориня, інших.

Згодом працював завідуючим відділом соціально-політичних питань всеукраїнської газети „Наш час”, в Інституті економіко-соціальних проблем „Республіка”, в Центрі політологічного та економічного аналізу „Київ ХХІ”.

Працював керівником відділу методологічного забезпечення політичної партії Народний Союз «Наша Україна», заступником голови партії Українська платформа (об’єдналась з УРП «Собор») та Української платформи «Собор» (зараз Республіканська платформа).

В різний час входив до складу редколегій журналу „Республіканець”, газет „Формула поступу”, „Секунда”, „Універсальна газета”, „Наш час”. З 2017  по 2021 рік – голова політичної партії «Республіканська платформа».