З Днем Незалежності!

«Ми вискочили надвiр. А там на площi був величезний натовп, величезний – маса людей. Ми обнiмалися з цими людьми. Мене підхопили на руки, понесли… Потiм на майдані Незалежностi довго тривав мiтинг. А десь на п’яту годину ми зійшлися на Софiївську площу, де я перед великим, великим зiбранням зачитав цей Акт», – так згадував день проголошення незалежності України лідер Української республіканської партії Левко Лук’яненко. 

Ми здобули свободу у 1991 році, але боролися за неї не одне сторіччя. Мільйони людей за всі ці роки загинули, щоб ми могли зараз вітати одне одного. Гинуть вони і досі. Однак вибороти незалежність – лише початок довгого шляху. 

Незалежність – це свобода обирати, у якій країні нам жити. Це відповідальність за свій вибір і за свої дії. Ми всі – творці держави, бо кожен наш вибір – це крок у русі всієї країни. Це не вседозволеність, яка прихована за фразою «кожен з нас – президент», а наполеглива і тривала праця на користь суспільства. 

Чимало українців досі чекають на сильного лідера із залізним кулаком, який вирішить все за нас і поведе країну до світлого майбутнього. Але незалежність так не працює. Захищати свободу і працювати, щоб Україна стала сильною, – це особистий обов’язок кожного громадянина. 

«Ми до кінця не усвідомлюємо, що таке – незалежна держава. Незалежна держава – для громадян. Для тих, хто має волю, хто має дух, хто любить свою країну, хто любить свою землю, хто любить свій народ. Не чекайте, що держава вам щось дасть. Будуймо державу, справжню, успішну, незалежну, вольну, нову. І тоді насправді буде щастя у кожного з нас», – розповів у своєму привітанні лідер Республіканської платформи Павло Жебрівський. 

Називатися незалежною країною і справді бути нею – різні речі. Бо незалежність – не тільки в назві. Вона у наших головах. Тож поки всі українці не стануть свідомо вільними, нам доведеться боротися. 

Допомагаймо державі своїм обміркованим і зваженим політичним вибором, своєю щоденною працею на благо собі і країні. Без успішних українців не буде успішної України. Єднаймося! З Днем Незалежності!

Коментарі: 0

Залишити відповідь