Як проспект Бандери знову стає Московським

Окружний адміністративний суд скасував перейменування Московського проспекту в Києві на проспект Степана Бандери. Це рішення набуде чинності, якщо за 30 днів ніхто не звернеться з апеляцією.

На честь Бандери проспект назвали у 2016 році. Цим самим рішенням перейменували й низку інших вулиць, зокрема Баумана, Кутузова, Суворова. ОАСК розглянув цю справу на подання громадської організації «Громадський контроль та порядок».

І це відбувається вже не вперше: у 2019 році той самий ОАСК вже скасовував перейменування проспектів Бандери та Шухевича. Тоді позивачкою стала Олена Бережна, донька покійної «регіоналки» Ірини Бережної.

Цього разу рішення винесла суддя Любов Маруліна. Поверенння «русского міра» в Київ вона поквапилася організувати в межах поновлення справи без присутності сторін в порядку письмового провадження.

Раніше пані Маруліна також ухвалювала скандальні рішення. Наприклад, у 2013 році заборонила проводити мирні зібрання з 16 серпня 2013 року по 27 серпня 2013 року в центральній частині міста Києва, а саме, на вул. Хрещатик, Європейській площі та на Майдані Незалежності. Зібрання планувати проводити на День Незалежності України проти авторитарних судових заборон, міліцейського та суддівського свавілля, а також на підтримку невинно засуджених осіб. 

Існування ОАСК може припинити Зеленський. Однак робити це чомусь не поспішає.

Коментарі: 1

Один коментар

  • Ганна 12 / 02 / 2021 Повторити

    У цьому суді працюють неуки та невігласи, які зовсім не знають ні історії, ні мови!!! Спочатку скасували новий правопис, а потім — рішення перейменувати Московський проспект на проспект Бандери! Ганьба ОАСК!!!

Залишити відповідь