«Своїм усе, іншим – закон»: чи покриває партія депутата від «слуг», який потрапив в ДТП

ДТП нардепа-«слуги» Олександра Трухіна стало великим скандалом. Але не лише через те, що травми отримали шестеро людей (серед них – двоє дітей). Журналістка Олена Романюк помітила, що ця новина зникла в понад 30 українських медіа після публікації. Як з’ясувалося згодом, журналістам пропонували гроші за видалення матеріалу з сайтів.

Голова партії Слуга народу Олександр Корнієнко заявив, що чекає на реакцію національної поліції та запропонував «стежити за ходом розслідування і робити висновки за матеріалами правоохоронних органів». А щодо видалення повідомлення з ресурсів інформагентств – то «це не ми». Поліція, яку нещодавно очолив «слуга» Монастирський, зі «слів учасників ДТП» записала, що за кермом був не Трухін.

Однак вірити на слово доволі складно – і поліції, і Корнієнку. Бо є відео, яке стверджує протилежне. І навіть народні депутати з фракції «Слуга народу» уже визнають, що практикується «пропихання внагляк», як це було з так званим «обранням» керівника Бюро економічної безпеки Мельником.

Таке ж «пропихання внагляк» Офіс президента зі слугами практикує і з великим гербом, і з російським проєктом меморіалізації Бабиного Яру, і з «президентським» університетом. Всупереч здоровому глузду і за кошт українських платників податків. Питання – чи проковтне ці «ініціативи» громадянське суспільство. Тим паче, що Зеленський позиціонує себе патріотом. Однак позиціонувати на параді і робити конкретні кроки – різні речі.  

Коментарі: 0

Залишити відповідь