Чому партія Зеленського досі далека від патріотизму

Вдалий парад і не зовсім вдале святкування Дня незалежності. Відносно нейтральний візит до США. Відкритий натяк про необхідність боротьби з корупцією у вигляді спільної заяви Джо Байдена і Володимира Зеленського про зобов’язання останнього нарешті обрати керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Здавалось би, патріотизм влади і необхідність співпраці з США спонукає засукати рукави і взятися до реальної роботи для змін у суспільстві. Однак – ні.

«Слуги» різних мастей знову взялися за улюблені справи: уникнення відповідальності за власні провали і захист «своїх» від будь-яких звинувачень. Національна поліція, яку очолив 100% «слуга» Монастирський, досі не оприлюднює відео з ДТП нардепа-«слуги» Трухіна (детальніше про нього за посиланням), яке доводить, що за кермом був сам депутат. Зараз розслідування передане сумнозвісному ДБР, яке чомусь заходилось шукати свідків, а не відео.

Знову актуалізувався так званий «вагнергейт» (зрив спецоперації по затриманню 33 російських найманців, які воювали на Донбасі, який, ймовірно, відбувся «завдяки» оточенню президента) через статтю журналістів CNN, які стверджують, що операцію готували українські спецслужби, але про неї знали і США.

Радник голови Офісу президента Єрмака Михайло Подоляк назвав публікацію «англійським перекладом старої російської дезінформації» і фактично звинуватив кореспондента Метью Ченса в «синхронізації» дій з російською ФСБ. Водночас Зеленський запрошував Ченса на всі пресконференції і навіть возив на фронт для зйомки українських військ. Детально і доказово про ситуацію і її імовірні наслідки можна прочитати в статті головного редактора «Цензор.нет» Юрія Бутусова.

В цей же період з’являється інформація про те, що 70-річна матір нардепа «Слуги народу» Андрія Клочка придбала нерухомість на 14,5 млн гривень. Це той самий Клочко, який очолює Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, побивається за ухвалення недолугого проєкту великого герба України і не має, згідно з декларацією, власного житла. Голова ВР від «слуг» Разумков заявив: розмову з Клочком мав, але нехай усе з’ясовують антикорупційні органи. Щаправда, Разумков забув зазначити, що саме влада блокує призначення керівника тієї ж САП, фактично «відмазала» від корупційної справи сумнозвісного заступника Єрмака Олега Татарова і «внагляк пропихнула» (за словами окремих нардепів від «слуг») на посаду керівника Бюро з економічної безпеки підозрюваного в корупції Вадима Мельника.

Все повертається на свої місця: замилювання очей, корупція для «своїх», кремлівські політичні та ідеологічні спецоперації через агентів впливу, владне самовихваляння тощо. Не виконується лише «домашнє завдання» України (на якому неодноразово наголошував лідер Республіканської платформи Павло Жебрівський) з подолання корупції, забезпечення верховенства права, реальної деолігархізації через демонополізацію, реформи судів і правоохоронних органів. Бо саме виконання «домашнього завдання і зможе нас не лише наблизити до НАТО і Заходу, а й зробити Україну набагато сильнішою. А справжній патріотизм – це робити конкретні справи.

Коментарі: 0

Залишити відповідь