Заява Республіканської платформи щодо затвердження «формули Штайнмаєра»

Реалізація «формули Штайнмаєра» і прийняття закону про особливий статус Донбасу внаслідок ланцюгової реакції інших областей чи територій може призвести навіть не до федералізації, а до створення конфедерації на території України. Влада добровільно віддає державу під протекторат деспотичного Кремля.

У теперішній безпековій та економічній ситуації влада в Україні має діяти не за «формулою Штайнмаєра», а за формулою українського національного інтересу. При цьому треба розраховувати на короткострокову і довгострокову перспективу української держави замість скороминущої популярності.

Український національний інтерес – це мир через перемогу. Головними складовими такого миру є:

– розвиток економіки і побудова справедливого суспільства;

– вмотивоване і боєздатне військо;

– швидка мілітарна операція для звільнення окупованих територій. 

Щоб настав мир і не було капітуляції, владі необхідна концентрація. Не концентрація влади в одних руках, а сконцентрованість на проблемах економіки і обороноздатності держави. Лише таким шляхом можна уникнути дестабілізації України і розвитку війни. Або влада це зрозуміє, або піде шляхом Януковича чи навіть гірше.

Республіканська платформа послідовно, з часів свого заснування в 1990 році, виступала і виступає проти федеративного устрою України. З огляду на те, що українська політична нація перебуває на етапі формування, ми докладемо всіх зусиль для збереження унітарності української держави, як це зазначено в Конституції України. Саме такої позиції дотримувався «батько» сучасної української незалежності Левко Лук’яненко.

Українці, всупереч позиції Росії і Заходу, вибороли незалежність у 1991 році. Жертвуючи власним життям, вони відстоювали свою свободу на Майдані і фронті. Українці не повинні відступати і зараз, коли агонізуюча російська імперія намагається позбавити нас волі і майбутнього.

Усі разом – ми переможемо! Слава Україні!    

Коментарі: 0

Залишити відповідь