Заява Республіканської платформи щодо участі в проукраїнських акціях та рухах

Партія «Республіканська платформа» занепокоєна рішеннями владної монобільшості і вважає їх неприйнятними в межах розвитку суверенної держави. Тому ми закликаємо брати участь у протестувальних рухах та акціях опору. Тільки разом ми здатні стримати московський реванш.

Заява Республіканської платформи

«Лише той, хто вірить в себе і в Україну,
хто готовий до щоденної праці та самопожертви –
здатний творити сучасне і майбутнє рідної землі.
Ми впевнені – перемога в об’єднанні сили кожного з нас».

З декалога члена Республіканської платформи

Московський реванш в Україні набирає обертів. Суверенітет, земля та українська ідентичність – саме ці фундаменти державності стали об’єктом атаки проросійських та космополітичних сил. Повзуча капітуляція під гаслами «не стріляти у відповідь», «розвести (а насправді – відвести) війська» та «мир за будь-яку ціну», буде, вочевидь, і надалі проводитись владною монобільшістю та може призвести до втрати суверенітету і перетворення України на васала Кремля. Це підтверджується і рішенням про фактично необмежений продаж сільськогосподарської землі, і покроковою втратою енергонезалежності держави, коли український сектор електроенергії дедалі більше контролює Росія.

Поряд з цим спостерігається наступ на відродження української ідентичності в частині застосування української мови як в освіті, так і в телевізійному просторі та виробництві кіно і друкованої продукції. Кадрова політика Зеленського, коли на ключові посади призначаються проросійські та некомпетентні особи, повернення одіозних діячів часів Януковича примушують визнати – дії «зеленої» влади поетапно демонтують державні інституції та українську Україну.

Імовірне розширення військової агресії з боку Росії, продовження негативних практик минулого та  збереження всевладдя олігархату можуть посилити безлад в державі. Вихід у владної монобільшості один – припинити повзучу капітуляцію та нищення державних інституцій і перейти від спротиву до сприяння відродженню української нації.

Гарантом від переходу під протекторат Росії і подальшого руйнування України та водночас локомотивом майбутнього успіху країни має виступити громадянське суспільство. Волонтери, ветерани АТО, громадські організації,  політичні партії та прості громадяни – об’єднані почуттям патріотизму, вони спроможні стати і контролером, і замінником влади в разі потреби.

Один з основних принципів республіканізму – брати участь у спільній справі. Партія «Республіканська платформа» заявляє, що братиме участь в координувальних об’єднаннях, заходах і акціях, спрямованих на захист суверенітету, фундаментальних основ державності та української ідентичності. Поряд з цим ми усвідомлюємо – без участі пасіонарних громадян неможливо зупинити проросійський реванш. Без участі відповідальних громадян неможливо вивести Україну на шлях успіху.

Тому берімо участь – кожен за своїми силами і можливостями. Разом – Україна переможе!

Теги:
Коментарі: 0

Залишити відповідь