Як Кремль поширює «русскій мір» дозволом подвійного громадянства

Кремль вирішив максимально спростити отримання російського громадянства. В лютому на розгляд Держдуми планують подати законопроєкт, згідно з яким люди, які хочуть отримати громадянство Росії не будуть зобов’язані відмовлятись від громадянства інших держав.

Віце-спікер нижньої палати Петро Толстой заявив, що Держдума хоче зробити це у весняну сесію, «щоб всі охочі могли стати громадянами Росії». І наголосив: «А відповідно, Росія що буде робити? Вона буде своїх громадян за-хи-щати».

Кремль послідовно розв’язує собі руки для ведення війни й агресивних дій і руйнує систему міжнародної безпеки. Вихід Росії з угоди з міжнародним трибуналом в Гаазі, з Женевської конвенції щодо захисту цивільного населення під час міжнародних збройних конфліктів, шантаж про вихід з Ради Європи і денонсація Європейської конвенції з прав людини – ланки одного ланцюга.  

Після успішного «викручування рук» Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Путін вирішив не зупинятись і йти далі. З набуттям чинності нового закону про громадянство Росія аргументуватиме свої дії захистом інтересів російських громадян. Театром для агресії Кремля стає весь світ. Однак насамперед ці кроки спрямовані проти найближчих сусідів Росії. Планується, що громадяни України і Білорусі будуть просто звільнені від такої порожньої формальності як проходження співбесіди на признання носіями російської мови. Як заявила начальниця головного управління з питань міграції МВС Росії Валентина Казакова, для громадян України і Білорусі, а також Молдови і Казахстану передбачена можливість отримання громадянства РФ після отримання посвідки на проживання.

Перед створеною розпорядженням Путіна групою з реалізації Концепції державної міграційної політики стоїть «завдання залучити в Росію якомога більше нових громадян – від 5 млн до 10 млн».

Мало віриться, що в дрімучий «русскій мір» приїде 5-10 мільйонів людей. Тому, вочевидь, залучати їх планується разом з територіями сусідніх держав під приводом «захисту» від міфічних загроз чи утисків. Тим більше, що такий практичний досвід в Путіна уже є. «Іхтамнєти» начебто захищали мешканців Криму і Донбасу, а зараз оформлюють формальний привід «захищати» громадян Росії в Києві чи Львівській області. На цьому фоні старання Зе-команди стосовно запровадження подвійного громадянства під абсолютно надуманим і смішним приводом повернення в Україну наших американських і канадських емігрантів виглядають жалюгідним і водночас надзвичайно небезпечним фарсом. Проте цей фарс повністю вкладається в концепції покрокової капітуляції перед Кремлем і продажу землі іноземцям, паралельно вирішуючи незручне питання подвійного громадянства олігархів та інших представників так званої «української еліти».

Водночас є й позитивні тенденції. Обмеження Кремлем своїх першочергових «апетитів» Україною, Білорусією, Молдовою і Казахстаном свідчить – в історичному вимірі російська імперія вмирає. І вона буде зруйнована, як би цьому не протидіяли.   

Коментарі: 0

Залишити відповідь