Як Зеленський змінив Коломойського на Путіна

Зеленський поміняв керівника Офісу президента – замість близького до Коломойського Андрія Богдана призначено близького до Росії Андрія Єрмака. Політолог Андрій Піонтковський в інтерв’ю каналу «Брехня путінського режиму» прямо називає Єрмака «свідомо діючим агентом путінського режиму» і доволі переконливо це аргументує. Нове призначення очевидно посилює проросійський вектор Зе-команди. Це підтверджується і призначенням заступника глави адміністрації президента Росії Дмитра Козака відповідальним за «українські справи» і питання інтеграції загалом. Саме з Козаком тісно контактував Єрмак у своїй зовнішньополітичній діяльності. Ще раніше Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Російська Федерація готова знову обмінятися послами з Україною.. Міністерство закордонних справ України на запит агентства “Українські новини” відповіло, що «Заповнення вакантної посади керівника дипломатичної установи України в РФ на цей момент (!) не планується». 

Посилення проросійської орієнтації підтверджується і заявами самого Зеленського. «Я точно не один із соросят. … мені здається, що повинні бути різні – і “соросята”, і “антисоросята” [в уряді], якщо хочете так їх називати», –  сказав він в інтерв’ю агентству Інтрефакс-Україна. Що, на фоні розмов про кадрові пропозиції від «медведчуківської» ОПЗЖ, дозволяє прогнозувати появу представників «п’ятої» проросійської колони у владі.

Щоб заспокоїти різношерсту українську «публіку», ввімкнулись інші «рупори» Зе-більшовиків. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляє, що парламент знайде механізм для закріплення формули Штайнмаєра в українському законодавстві до наступного саміту «нормандської четвірки», а міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський каже, що міністерство не буде ініціювати перегляд закону про мову і зміну мовних квот на ТБ і радіо. Щоправда, він не вважає, що квоти – «це необхідно сьогодні». А завтра?

Вірити «слугам» – себе не поважати. Тому слід готуватись до прискорення владної капітуляції перед Кремлем і подальшого наступу на українські цінності. І необов’язково після ухвалення рішення про безконтрольний продаж землі. Падіння рейтингу може примусити вести ці процеси в «турборежимі» паралельно.     

Коментарі: 0

Залишити відповідь