Як Міністерство освіти й науки перетворюють на «прачєчную»

Голова фракції «слуг» у Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що уже широковідомого ексрегіонала, «любителя дорогих машин за державний кошт» і послідовника Табачника Сергія Шкарлета можуть або призначити виконувачем обов’язків міністра науки і освіти, або його кандидатура буде винесена на голосування Верховної Ради. І це попри те, що комітет з науки і освіти Верховної Ради не погодив його кандидатуру.

Арахамія натякає, що вирішальним є слово Кабміну. Проте, здається, комусь в Офісі президента дуже залежить, щоб пройшов саме цей кандидат. Бо, за інформацією депутата від «слуг» Олександра Качури, на засіданні фракції «Слуга народу» про підтримку Шкарлета просив сам Зеленський.

Тим часом у Верховній Раді розпочався збір підписів за відставку голови комітету з науки і освіти, депутата від «слуг» Миколи Бабака. Одним з ініціаторів збору підписів є, сміємо припустити, далекий від проблем освіти «велюровий слуга-ресторатор» Микола Тищенко, а про кількість підписів щодня повідомляють в Офіс президента.

Автори цієї ініціативи, нардепи від «слуг» Володимир Воронов і Микола Тищенко, в якості аргументу наводять «критичну ситуацію, що склалась у сфері освіти на сьогоднішній день». Сергій Шкарлет пропонує змінювати таку «ситуацію» по-табачніківськи: зменшити роль ЗНО, час навчання й навіть скасувати ЗНО для заочників. Тобто випуснки зможуть мати диплом одного і того самого вишу, але бідніші будуть здавати ЗНО, а багатші зможуть обійтись і без цього. Вже й сам Зеленський планує внести пропозицію, за якою ЗНО скасують для жителів тимчасово окупованих територій.

Вочевидь, керівники кремлівської «бензоколонки» через своїх агентів впливу хочуть створити в Україні ще одне, поряд з Мінкультури, міністерство-«прачєчную». Однак тут питання не лише промивання мізків українців в промосковському напрямі.

На часі зміни в Національній академії наук, у якої багато цікавої для «слуг» різної масті власності. Та й «реформаторські ідеї» щодо скасування ЗНО для наскрізь корумпованої влади можуть принести немалі доходи.

Та й на фоні такої «освіти» не так жалюгідно виглядатиме фаховий та інтелектуальний рівень теперішніх владоможців.

Три в одному: промивання мізків, відмивання та набуття власності і формування суспільства «кухарок», які начебто можуть керувати державою. Саме тому так печуться цими посадами зе- і кремлеслуги.

Коментарі: 0

Залишити відповідь