Дискримінація – колективний метод «слуг»

Голова комітету з питань соцполітики і справ ветеранів Галина Третьякова заявила, що люди  з низьким доходом народжують дітей «дуже низької якості». А люди, які не встають щодня, щоб захистити свою Батьківщину і свій дім, а також щоб годувати своїх «утриманців», не можуть жити гідно. 

Третьякова вважає, що люди з низьким доходом народжують дітей лише для того, щоб отримати соціальну допомогу. А ці діти потім самі «сідають на державні кошти». 

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова поскаржилася на це висловлювання, назвавши його дискримінацією прав дітей. Вона нагадала, що дитина не обирає сім’ю у якій народжується, і попросили не допустити зазіхань на основоположні права людини. 

Втім, «Слуги народу» не бачать у її діях нічого поганого, адже звільняти чи принаймні якось карати Третьякову не планують. Вона професіонал, вважають у фракції, і цим, на їхню думку, все виправдовується. Заступник голови фракції «слуг» Євгенія Кравчук стверджує, що слова Третьякової не було «ні політичною заявою, ні ефіром», а просто лекцією для студентів (цікаво, чого ще вона їх навчає?). 

Здається, дискримінація – це колективне. Згадаймо лише відео з розмови між головою партії Слуга народа Олександром Корнієнком і керівником фракції «слуг» Давидом Арахамією на зустрічі в Миколаєві. Це варто подивитись, щоб зрозуміти суть теперішньої, за висловом Андрія Богдана, «абсолютної влади», сконцентрованої «демократичним шляхом». На короткому, до одної хвилини, відео прекрасно, як прийнято говорити, все.

Тут не лише явна зневага до своїх же імовірних кандидатів і жінок зокрема. Сам вигляд владних «керівників» схожий на інопланетян, які не повністю розуміють, що вони роблять у цьому місці. І до болю нагадує іншу «нараду» в Зеленського за участю того самого Андрія Богдана і колишнього прем’єра (нагадаємо, профана в економіці) Гончарука зі зменшення тарифів. Зі стурбованими обличчями і повним нерозумінням проблематики.  

Сама фігурантка розмови, як і Олексанлр Корнієнко, говорить про монтаж (хоча зовсім не схоже, та й доводити ніхто не буде) і, мовляв, ці вибори ми виграємо. При цьому вона цілком в стилі «слуг» заявила, що їй «вже подзвонили Давід Арахамія і Саша Корнієнко і присягнулися, що не говорили нічого (!) з опублікованого». Водночас той же Корнієнко «щиро» вибачився за «певні фривольні слова», які могли образити людей. 

Тож «нічого з опублікованого не говорили», чи таки були «певні фривольні слова»?  Чи так звані «слуги» й надалі тримають своїх начебто господарів – українських громадян за дурнів? Питання риторичне.

Як і про те, що як не називай владу: абсолютною, хоч й сконцентрованою демократичним шляхом, чи «новими» обличчями, суть не зміниться. Коли Корнієнко закликає «судити по справах», то українці рано чи пізно так і роблять. Чому доля Януковича – реальний приклад.

Коментарі: 0

Залишити відповідь