Не можна допустити припинення вогню на умовах Росії

Поки бойовики вкотре порушують режим тиші, українським бійцям заборонено відповідати. Режим «припинення» вогню на російських умовах – це наруга над тисячами загиблих військових, які не допустили масштабного вторгнення і захищали наші кордони. Це неповага до тих, хто захищає кордони зараз.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що його країна не може гарантувати припинення вогню, тому що «не є учасницею конфлікту». Що, звісно, відверта маніпуляція і підштовхування до того, щоб терористи стали повноправними учасниками перемовин. 

Тим часом, попри обстріли, віцепрем’єр-міністр та учасник Тристоронньої контактної групи Олексій Резніков стверджує, що наразі не варто говорити про «порушення перемир’я» Але що тоді вважати порушенням перемир’я, як не обстріли з боку бойовиків? Ба більше, лише за кілька днів до того терористи понівечили тіло українського медика і не дали солдатам забрати розвідника, який стікав кров’ю.

Сьогоднішнє «перемир’я» – це перемир’я Росії. Для України воно матиме тяжкі наслідки, особливо у разі проведення виборів на Донбасі. Зараз дуже важливо стежити за тим, що відбувається і реагувати на кожен крок, адже варто не забувати, що це «повзуча» капітуляція: вона відбувається повільно, щоб жоден з кроків не викликав критично масових обурень і протестів. Такою є гібридна політика Зеленського та його команди: проукраїнська – на словах, проросійська – в дії.

Рух опору капітуляції висунув вимоги до влади, які передбачають призупинення «здачі» країни російським окупантам. Якщо ці вимоги не виконають, 24 серпня у Києві відбудеться масштабна акція протесту. Заплануйте її на День Незалежності. Це надзвичайно важливо.

Коментарі: 0

Залишити відповідь